Ta strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z Polityką Prywatności.

zamknij

Fototapety ekologiczne WallXL

Fototapety doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od domu, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, biura. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej, ekologicznej technologii HP Latex Printing są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Niesamowicie soczyste kolory na zawsze odmienią Twoje wnętrze.

Fototapety ścienne proponujemy na 3 rodzajach materiału:
Fototapeta WallXL Standard
Cena brutto

92 zł /m2

Fototapeta WallXL Standard

Dobry materiał fizelinowy nadający się na fototapety, wykonany na bazie celulozy, włókna poliestrowego oraz lateksu. Aplikacja fototapet odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do naklejania tapet. Montaż jest bardzo prosty i może go wykonać każdy kto nie miał do czynienia nigdy z klejeniem tapet. Podczas klejenia smarujemy wcześniej przygotowaną ścianę klejem i przykładamy arkusz z wydrukiem. Fototapeta fizelinowa jest matowa, doskonale nadaje się do ocieplenia wnętrz. Produkt umożliwia oddychanie oraz wygłuszanie ścian. Idealnie nadaje się do aranżacji mieszkań, sklepów, biur, szkół oraz szpitali.

Sposób czyszczenia: Delikatnie przetrzeć miękką szmatką.
Sugerowane przeznaczenie: Wszystkie płaskie powierzchnie.
Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza: 130 cm.
Sposób klejenia: na styk.

Sugerowany klej: Metylan Direct, Metylan Extra

Fototapeta WallXL Lux
Cena brutto

129 zł /m2

Fototapeta WallXL Lux

Jest doskonałym materiałem winylowym na podkładzie fizelinowym. Produkt posiada ochronę przeciwbakteryjną. Aplikacja fototapet odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do naklejania tapet. Montaż jest bardzo prosty i może go wykonać każdy kto nie miał do czynienia nigdy z klejeniem tapet. Podczas klejenia smarujemy wcześniej przygotowaną ścianę klejem i przykładamy arkusz z wydrukiem. Fototapeta winylowa jest matowa, doskonale nadaje się do ocieplenia wnętrz. Produkt umożliwia oddychanie oraz wygłuszanie ścian. Idealnie nadaje się do aranżacji mieszkań, sklepów, biur, szkół oraz szpitali.

Sposób czyszczenia: Delikatnie przetrzeć miękką szmatką.
Sugerowane przeznaczenie: Wszystkie płaskie powierzchnie.
Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza: 120 cm. 
Sposób klejenia: na styk.

Sugerowany klej: Metylan Direct, Metylan Extra

Fototapeta WallXL Premium
Cena brutto

149 zł /m2

Fototapeta WallXL Premium

Bardzo trwały oraz doskonały materiał nadający się jako fototapeta. Wykonany jest na bazie tkaniny poliestrowej. Idealnie nadaje się do aranżacji każdego pomieszczenia, jest materiałem wielokrotnego użytku, można ją kilkukrotnie odklejać oraz ponownie przyklejać do podłoża. Odporna jest na zagniecenia oraz rozdarcia. Jest doskonałym produktem dla osób które często zmieniają wystrój swoich pomieszczeń. Aplikacja fototapety odbywa się za pomocą rakla z filcem lub mocno zrolowanym ręcznikiem.

Sposób czyszczenia: Delikatnie przetrzeć suchą szmatką.
Sugerowane przeznaczenie: Wszystkie płaskie powierzchnie, takie jak: szafy, lodówki, fronty meblowe, drzwi oraz ściany.
Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza: 140 cm.
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm.