Ta strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z Polityką Prywatności.

zamknij

Naklejki

Naklejki wcale nie muszą być tylko dla dzieci. Przy ich pomocy dorośli mogą bowiem stworzyć niesamowity efekt we wnętrzach!

Naklejki dla każdego
W naszym sklepie dostępne są duże naklejki ścienne z różnymi motywami. Wśród nich można znaleźć wzory do kuchni, salonu, pokoju dziecięcego, sypialni czy przedpokoju. Nie ma ograniczeń, ponieważ większość z nich jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się niemal wszędzie. Naklejki to świetny sposób na zmianę wystroju wnętrza. Jeśli już znudziło Ci się mieszkanie możesz ożywić je przy pomocy niewielkich nadruków naklejanych na ścianach.

Jakość i szeroki wybór
Swoje naklejki produkujemy na folii samoprzylepnej matowej i błyszczącej, a wybór należy oczywiście do klientów. To oni decydują także jakie wymiary ma mieć produkt, jak będzie wyglądać kadr oraz z ilu części będzie złożona naklejka. Wiemy, że dzięki takim niewielkim udogodnieniom można idealnie dopasować naklejkę do stylu wnętrza, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.