Ta strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z Polityką Prywatności.

zamknij

Plakaty

Plakaty kojarzyły Ci się do tej pory z podobiznami idoli sprzed lat? W takim razie musisz zmienić swoje podejście i zainteresować się plakatami, które idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Każdy zajmujący się wystrojem wie jak świetnym akcentem są plakaty.

Szeroki wybór
W naszym sklepie możesz wybrać plakaty z kilku kategorii: krajobraz, morze, tęcza, kuchnia czy pokój dziecięcy. Kolorowe owoce, postaci z bajek, wspomnienia lata lub piękne polskie krajobrazy to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Dzięki szerokiej gamie motywów nasze plakaty nadają się do każdego pomieszczenia.

Wysoka jakość i wiele możliwości
Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysokiej jakości drukiem. Ponadto każdy może wybrać wysokość i szerokość plakatu oraz rodzaj podkładu spośród trzech dostępnych: premium, lux oraz standard. Można dowolnie sterować kadrem oraz zdecydować jaki efekt będzie miał nadruk (zwykły, czarno – biały, sepia i cold). Nasze plakaty można więc całkowicie dostosować do waszych wnętrz!